Jobs for People with MS: National MS Society

Job Information

CBRE Technik Obiektu in Wroclaw, Poland

Technik Obiektu

Job ID

159963

Posted

05-Apr-2024

Service line

GWS Segment

Role type

Full-time

Areas of Interest

Engineering/Maintenance

Location(s)

Wroclaw - Dolnoslaskie - Poland

Technik obiektu

Twój zakres obowiązków

· Obsług techniczna systemów: wentylacji i klimatyzacji, elektroenergetycznych, hydraulicznych, grzewczych, wodno-kanalizacyjnych

· Usuwanie awarii w urządzeniach technicznych

· Odpowiedzialność za obsługę systemów niskoprądowych i automatykę

· Monitoring mediów

· Przygotowywania adekwatnych raportów oceniających stan techniczny urządzeń i budynku

· Prowadzenie bieżącej dokumentacji

· Zachowanie jakości i terminowości wykonanej usługi

· Praca na obiekcie fabrycznym

· Praca w trybie zmianowym

Nasze wymagania

· Znajomość instalacji elektrycznych, elektrotechnicznych, klimatyzacyjnych, wod-kan „

· Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

· Czynne prawo jazdy kat. B

· Umiejętność rozwiązywania problemów, oceny, planowania i organizacji pracy

· Dyspozycyjność

· Umiejętność pracy w zespole

· Umiejętność obsługi komputera – znajomość programów MS Word oraz MS Excel

· Uprawnienia SEP gr, 1 E i D

To oferujemy

· Zatrudnienie na umowę o pracę

· Prywatną opiekę medyczną

· Możliwość uzyskania uprawnień

· Program poleceń pracowniczych

· Pakiet benefitów w tym benefity w ramach funduszu socjalnego i platforma well beingowa

· Pakiet szkoleń i platforma e-learningowa

CBRE, Inc. is an Equal Opportunity and Affirmative Action Employer (Women/Minorities/Persons with Disabilities/US Veterans)