Jobs for People with MS: National MS Society

Job Information

Sanofi Group Villamos karbantartó in Veresegyház, Hungary

Villamos karbantartó munkatárs

Munkavégzés helye: Veresegyház

Lehet, hogy épp Te hiányzol dinamikus, lelkes csapatunkból? Szeretsz közösségben, felelősséget vállalva dolgozni? Szeretnéd, ha a munkád egyben missziód is lenne? Telephelyünkön az emberi élet minőségét javító gyógyszerek készülnek, és ennek Te is büszke részesévé válhatsz.

Leendő munkatársunkként a felelősségi körödbe fog tartozni a gyáregység berendezéseinek és gépeinek folyamatos üzemkész állapotban tartása, karbantartási, javítási munkák és kapcsolódó feladatok elvégzése.

A Műszaki csapatunkban barátságos, segítőkész kollégákkal körülvéve kamatoztathatod eddig megszerzett tudásod és tapasztalataidat. Színes munkakörödnek köszönhetően biztosan nem fogsz unatkozni – olvass tovább a részletekért!

A munkahelyről:

A Sanofi veresegyházi telephelyén történik a drazsék, tabletták és egyéb szilárd alapanyagú orvosságok előállítása és csomagolása. Több, mint hetven különböző kiváló terméket gyárt itt a vállalat, innovatív, vényköteles, CHC (vény nélkül kapható készítmények) és generikus gyógyszereket. A telephelyen a GMP (Good Manufacturing Process) szabályai szerint, korszerű műszaki körülmények között gyártják és csomagolják a szilárd gyógyszerkészítményeket. A telephely jelentős exporttevékenységét jól mutatja, hogy 54 különböző piacra szállít készítményeket.

Légy Te is részese ennek a kihívásnak!

A következő feladatok várnak Rád:

  • Karbantartási munkák előkészítése, terv szerinti ellátása 3 műszakos munkarendben

  • Termelő gépek villamos üzemeltetési feladatainak ellátása 0,4kV és 24-48V feszültségszinteken

  • Villamos eredetű hibák szakszerű elhárítása a hibaelhárítási protokollnak megfelelően

  • Új berendezések, gépek, rendszerek technológiájának kidolgozásához a feltételek kialakítása

  • Üzemi termelő berendezések, gépek szakszerű üzemvitele, a váratlan mechanikai meghibásodások elhárítása, üzemvitelének felügyelete

  • Az üzemviteli munkák előírt, naprakész dokumentálása

  • Az üzemi kvalifikálási feladatokban történő részvétel

  • A termelő berendezések környezetének, műhelyek, raktárak rendjének folyamatos fenntartása

Örömmel fogadjuk jelentkezésed, ha a következőkkel rendelkezel:

  • Középfokú végzettség (erősáramú/villamos/mechatronikai-elektronikai) - Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

  • Műszaki szemléletmód és érzék

  • Tűzvédelmi és biztonságtechnikai alapismeretek

  • Felhasználó szintű számítógépes alapismeretek (MS Excel, Word, Outlook)

Előnyt jelenthet:

  • Erősáramú szakközépiskolai vagy villanyszerelő végzettség jó mechanikai szerelési képességgel párosítva

  • Ipari automatizálási ismeretek

  • Tapasztalat PLC vezérelt gépek hibaelhárításában

  • Villamos biztonságtechnikai felülvizsgáló jogosultság megléte

  • Gyógyszeripari/élelmiszeripari gépek, gyártó berendezések üzemeltetési tapasztalata

  • Tapasztalat GMP környezetben történő munkavégzésben

Amit kínálunk Számodra:

  • Modern technológiával felszerelt gyógyszergyártó üzemben történő munkavégzés, szabályozott körülmények között, 3 műszakos munkarendben

  • Átfogó szakmai ismeretek fejlesztésének lehetősége, fejlesztésekben való részvétel

  • Multinacionális környezet

  • Versenyképes alapbér és juttatási csomag

  • Kedvezményes sportolási lehetőség

  • Kollektív élet-, és balesetbiztosítás

  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság

  • Éves egészségügyi szűrőprogram

Ha illik Rád a leírás és felkeltettük érdeklődésed, jelentkezz, hogy beszélhessünk!

Pursue Progress . Discover Extraordinary .

DirectEmployers