Jobs for People with MS: National MS Society

Kuehne+Nagel Inżynier Procesów Logistycznych in Szczecin, Poland

Oferujemy Ci możliwość poszerzenia swojego doświadczenia w międzynarodowej firmie logistycznej o ponad stuletniej tradycji.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za usprawnianie procesów logistycznych oraz budowanie kultury ciągłego doskonalenia w magazynie prowadzonym dla jednego z naszych klientów.

Zadania i obowiązki

  • Prowadzenie i realizacja projektów związanych z poprawą procesów wydajnościowych i jakościowych;

  • Współpraca z zespołem operacyjnym w zakresie usprawniania procesów logistycznych;

  • Prowadzenie warsztatów i spotkań w ramach swojego obszaru;

  • Przygotowywanie kalkulacji związanych z prowadzonymi projektami;

  • Raportowanie wyników pracy;

  • Wspieranie przy wdrażaniu 5S, zarządzania wizualizacją oraz implementowanie innych standardów firmy.

Wymagane doświadczenie

  • Doświadczenie we wdrażaniu technik Ciągłego Doskonalenia, najlepiej w obszarze logistyki kontraktowej;

  • Bardzo dobra znajomość programu Excel i technik analizy danych;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego ;

  • Silne zaangażowanie do ciągłego doskonalenia, optymalizacji procesów oraz projektowania nowych rozwiązań;

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne, doświadczenie w prowadzeniu szkoleń oraz w przekazywaniu wiedzy;

  • Certyfikacja Lean Six Sigma Green Belt lub wyżej - mile widziana; Znajomość oprogramowania CAD jest dodatkowym atrybutem.

Dlaczego warto do nas dołączyć

Oferujemy Tobie perspektywę zatrudnienia i rozwoju kariery zawodowej w wiodącej firmie logistycznej z ponad stuletnią tradycją. Będziesz miał okazję pracować w młodym, dynamicznym zespole specjalistów, co daje możliwość rozwoju i zdobycia praktycznej wiedzy w zakresie sprzedaży usług logistycznych.

Kuehne + Nagel is an equal employment/affirmative action employer. If you require an accommodation for any part of the online application process due to a disability, please contact the Employee Services HR Help Desk at 1-800-267-1326 during the hours of 8:00am - 5:00pm EST; Monday through Friday or via e-mail at: HR.helpdesk@kuehne-nagel.com with the nature of your request. We will answer your inquiry within 24 hours.