Jobs for People with MS: National MS Society

Nestle Inżynier ds. Kalibracji (m/k) in Nowa Wies Wroclawska, Poland

Nestlé jest największym na świecie producentem żywności. Mamy ponad 2000 marek. Jesteśmy obecni w 191 krajach. W Polsce produkujemy m.in. płatki śniadaniowe, słodycze (np. batony LION oraz wafelki PRINCESSA) oraz produkty WINIARY. A w Nowej Wsi Wrocławskiej, tuż za Bielanami Wrocławskimi, powstała najnowocześniejsza w Europie fabryka Nestlé Purina, produkująca karmę dla zwierząt domowych.

Nasza siła wynika z potencjału naszych pracowników. Szukasz pracy?

Chcesz pracować w międzynarodowym koncernie spożywczym?

Dołącz do naszego zespołu na stanowisko:

Inżynier ds. Kalibracji (m/k)

w Nestlé Purina w Nowej Wsi Wrocławskiej

Poznaj zakres obowiązków:

  • Prowadzenie dokumentacji obejmującej kalibracje oraz adiustacje urządzeń pomiarowych (świadectwa/certyfikaty wzorcowania, protokoły pomiarowe i serwisowe);

  • Tworzenie oraz aktualizacja bazy danych urządzeń pomiarowych, wprowadzanie zmian dotyczących parametrów kalibracyjnych;

  • Prowadzenie ewidencji urządzeń pomiarowych w systemie SAP, współpraca przy tworzeniu planów okresowych kalibracji i przeglądów;

  • Tworzenie instrukcji dotyczących użytkowania oraz wykonywania wzorcowania i adiustacji urządzeń pomiarowych;

  • Prezentowanie wyników funkcjonowania standardu kalibracyjnego podczas audytów wewnętrznych i zewnętrznych;

  • Bieżący przegląd i weryfikacja zapisów o awariach i problemach technicznych urządzeń pomiarowych;

  • Bieżące diagnozowanie stanu technicznego urządzeń pomiarowych w oparciu o przyjęte w firmie procedury i normy;

  • Udział w przeprowadzaniu przeglądów prewencyjnych oraz okresowych kalibracji w ramach posiadanych uprawnień;

  • Współpraca i sprawowanie bezpośredniej kontroli nad firmami wykonującymi specjalistyczne prace przeglądowe i naprawy, kierowanie zespołem Automatyków oraz Elektromechaników podczas wykonywania okresowych kalibracji;

  • Przygotowywanie informacji o poniesionych kosztach okresowych przeglądów i kalibracji urządzeń pomiarowych wraz z propozycjami optymalizacji tych kosztów w przyszłości.

Od Kandydatów/Kandydatek oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego, kierunków: Automatyka i Robotyka, Elektronika; Energetyka, Mechatronika lub Mechanika i Budowa Maszyn

  • Znajomości dyrektywy maszynowej,

  • Znajomości zagadnień związanych z metrologią oraz urządzeń pomiarowych

  • Rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych oraz pracy zespołowej;

  • Zdolności analitycznych w rozwiązywaniu problemów;

  • Dobrej znajomości języka angielskiego;

Mile wdziane:

  • Znajomość narzędzi do rozwiązywania problemów;

  • Doświadczenie w obszarze technicznym (preferowany przemysł spożywczy, dóbr konsumpcyjnych lub samochodowy);

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych;

  • Umiejętność pracy w międzynarodowym zespole;

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Troskę o Twoje bezpieczeństwo: mamy wysokie standardy bezpieczeństwa pracy we wszystkich fabrykach Nestlé

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się fabryce

  • Poznanie i korzystanie z metodologii oraz narzędzi Lean Management oraz Total Performance Management (TPM)

  • Możliwości planowania ścieżki kariery w ramach sieci fabryk Nestlé

  • Prywatną opieką medyczną (LuxMed)

  • Ubezpieczenie na życie i Pracowniczy Program Emerytalny

  • Możliwość skorzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • Dofinansowanie do Karty Multisport Plus

  • Pakiet dla rodzica: dodatkowy dzień opieki, wyprawka dla noworodka, mleko dla niemowląt

  • Dofinansowanie do obiadów w zakładowej stołówce

  • Dostęp do ciekawych szkoleń branżowych

  • Możliwość zaangażowania się w wsparcie charytatywne i wolontariat pracowniczy (dla człowieka, rodzin, społeczności, planety)

Dowiedz się o nas więcej na:

www.nestle.pl

www.purina.pl

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.