Jobs for People with MS: National MS Society

ASSA ABLOY Kierownik sprzedaży projektów inwestycyjnych in Gdansk, Poland

Career Opportunities: Kierownik sprzedaży projektów inwestycyjnych (28177)

Requisition ID 28177 - Posted - ASSA ABLOY Mercor Doors Sp.z.o.o. - Poland Group - Gdansk (ul Arkonska) - Sales, Marketing & Product Management - Posting Country (1) - Yes - Mid-senior level - Travel Required: 11%-30%

 Job Description Print Preview

Kierownik Sprzedaży Projektów Inwestycyjnych

Informacje o firmie: https://www.assaabloy.com/pl/pl

Lokalizacja: Gdańsk ul. ul. Leona Droszyńskiego 24, 80-381 Gdańsk

Jeśli posiadasz doświadczenie w pozyskiwaniu i obsłudze projektów inwestycyjnych w branży ślusarki budowlanej lub/i w sprzedaży projektowej

to jest idealne miejsce pracy dla Ciebie.

Wykorzystaj szanse na wspieranie nas w dalszym budowaniu bezpiecznego

i bardziej otwartego świata.

Zadania:

  • Rozwój sprzedaży produktów spółki ASSA ABLOY Mercor Doors, poprzez aktywne pozyskiwanie Kontrahentów z obszaru oddzieleń przeciwpożarowych,

  • Rozwój świadomości marki ASSA ABLOY w środowisku Generalnych Wykonawców, Inwestorów oraz Deweloperów,

  • Bieżąca obsługa klientów, ofertowanie, negocjowanie warunków współpracy, nadzór nad realizowanymi projektami oraz umowami,

  • Monitorowanie działań konkurencji na terenie województw (łódzkiego, mazowieckiego oraz podlaskiego),

  • Ścisła współpraca z poszczególnymi działami firmy w ramach koordynowanych projektów oraz przekazywanie wytycznych w zakresie przygotowywanych ofert,

  • Realizacja założonych planów sprzedażowych i marżowych,

  • Doradztwo techniczne w zakresie produktów spółki ASSA ABLOY Mercor Doors, przepisów budowlanych oraz wymogów przeciwpożarowych,

  • Aktywne uczestnictwo w projektach rozwojowych w obszarze oferty handlowej,

  • Bieżąca analiza wyników rynkowych, sprzedażowych oraz analiza potencjału inwestycyjnego na podległym obszarze w celu podejmowania odpowiednich działań,

  • Gotowość do odbywania podróży służbowych zgodnie z wymaganiami roli.

    Wymagania:

  • Doświadczenie w branży ślusarki budowlanej, elementów ochrony pożarowej (drzwi techniczne, bramy i kurtyny przeciwpożarowe, drzwi i ścianki z profili stalowych oraz aluminiowych, okucia, elementy kontroli dostępu),

  • Zdolność do utrzymywania, tworzenia oraz rozwijania kontaktów biznesowych,

  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i wyznaczania priorytetów,

  • Umiejętność kierowania kilkoma projektami jednocześnie,

  • Znajomość programów typu (MB CAD, LogiKal, Janisoft, AutoCAD) będzie dodatkowym atutem,

  • Prawo jazdy kat. B

    Praktyczne umiejętności:

  • Umiejętność pracy w zespole, dzielenia się wiedzą i tworzenia dobrej atmosfery,

  • Chęć zdobywania wiedzy i dążenie do ciągłego rozwoju osobistego,

  • Dobre zrozumienie praktyk uczestników procesu inwestycyjnego: Generalnych Wykonawców, Inwestorów i Projektantów,

  • Umiejętności interpersonalne, komunikacyjne oraz prezentacyjne,

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych oraz koordynacji branżowej,

  • Dobra znajomość obsługi komputera i praktyczna znajomość głównych programów Microsoft „Office Suite” (Outlook, Word, Excel, PowerPoint) oraz CRM,

  • Znajomość przepisów prawa budowlanego oraz norm dotyczących wyrobów budowlanych,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

    Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • System motywacyjny uzależniony od wyników,

  • Możliwość pracy hybrydowej,

  • Możliwość rozwoju poprzez naukę i wsparcie doświadczonego zespołu,

  • Możliwość skorzystania ze świadczeń pozapłacowych, w tym:

    - z prywatnej opieki medycznej w Medicover Premium (możliwość rozszerzenia pakietu o bliskich), - Multisportu karty sportowej (w 3 wariantach - wybierasz najlepszą opcję dla siebie), - grupowego ubezpieczenie na życie, - świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie na święta, dofinansowanie z okazji Świąt Bożego Narodzenia),
  • Narzędzia pracy (auto służbowe – również do użytku prywatnego, laptop, telefon),

  • Możliwość korzystania z platformy szkoleniowej, w tym nauki języka angielskiego.

    Jesteśmy Grupą ASSA ABLOY

    To nasi ludzie sprawiają, że jesteśmy światowym liderem w zakresie dostarczania rozwiązań kontroli dostępu. W zamian otwieramy przed nimi wszystkie drzwi. Zatrudniając blisko 61 000 pracowników w ponad 70 różnych krajach pomagamy miliardom ludzi doświadczać dobrodziejstw bardziej otwartego świata. Nasze innowacje sprawiają, że wszelkiego rodzaju przestrzenie – fizyczne i wirtualne – są bezpieczniejsze i łatwiej dostępne.

    Jako pracodawca doceniamy efekty pracy bardziej niż posiadane tytuły czy życiorys. Z nami możesz rozwijać swoją karierę w zgodzie ze swoimi aspiracjami i naszymi ambicjami, w oparciu o konstruktywne informacje zwrotne, pakiet szkoleń i możliwości rozwoju zawodowego. Nasi pracownicy starają się myśleć szeroko by móc działać bardziej kompleksowo w obszarach, w których to działanie przynosi największe efekty. Zachęcamy ich do tego, by chcieli podejmować działania na szczeblu lokalnym, regionalnym, a nawet globalnym.

    Witając nowe osoby na naszym pokładzie, pragniemy, aby nasze zespoły były zróżnicowane i zintegrowane, cenimy również doświadczenie i umiejętność patrzenia na zagadnienia z różnych perspektyw.